KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003518
nr 1600 3518
Dan Wirén
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, 2 st, Abstrakt. Signerad, daterad - 61. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x76 cm
Kondition: färgbortfall
Dan Wirén, svensk målare född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:37:51
350 kr
400 kr
600 kr